Natec-genesis Gamepad natec njg-0315 genesis p33 (pc) - OKAZJE Oceń produkt:

od 31,11 PLN

oszczędzasz do 14%

  • Producent: NATEC-GENESIS
  • Kategoria: Gamepady
  • Platforma: PC
  • Łączność: przewodowy
  • Kolor: czarny

Opis MOC W TWOICH RĘKACH Genesis P33 to gamepad przeznaczony dla pecetowych graczy, którzy cenią sobie komfort i wygodę używania sprzętu, i przedkładają moc analogowych kontrolerów nad klawiaturę i mysz.

SYSTEM WIBRACJI System wibracji, który zapewniają 2 wbudowane w kontroler silniczki wibracyjne, powoduje, że wrażenia z gry będą jeszcze bardziej aktywne! Każde gwałtowne wydarzenie ze świata wirtualnej rozgrywki będzie dynamicznie odczuwane w rzeczywistości.

8-KIERUNKOWY D-PAD Dzięki 8-kierunkowemu D-Padzie gracz ma pełną kontrolę nad tym, co aktualnie dzieje się na ekranie. Błyskawiczny czas reakcji, bez jakichkolwiek opóźnień powoduje, iż pad nadzwyczajnie pasuje do dynamicznej rozgrywki.

DŁUGI kabel Urządzenie pozostało wyekwipowane w długi, 180cm kabel, co zagwarantuje niezbędną swobodę i gwarantuje komfort grania w czasie każdej rozgrywki. Uzupełniające OPROGRAMOWANIE Do gamepada dołączono na płycie CD uzupełniające oprogramowanie, które ułatwia skonfigurowanie urządzenia i bezproblemowe dostosowanie go do własnych potrzeb WYSOKIEJ JAKOŚCI SPUSTY CYFROWE Gamepad posiada 4 wygodnie rozmieszczone, przyciski tylnie, które cechują się stanowczo krótkimi czasami reakcji, co sprawia,doskonale sprawdzają się w intensywnej rozgrywce GAMINGOWY DESIGN praktyczny, gamingowy design, sprawia, iż gamepad wygodnie układa się w dłoniach i nieprzeciętnie sprawdza się w czasie wielogodzinnych rozgrywe, Platforma (gry) PC, Połączenie Przewodowe, Długość przewodu 1.8Metr, Interfejs USB, liczba przycisków 13, ilość gałek analogowych 2, D-pad 8-kierunkowy, Wibracje Tak, Force feedback Tak, Zasilanie USB 5V, Akcesoria w pakiecie, kolor (wyliczeniowy) Czarny, rozmiary, Pozostałe atrybuty Wykończenie powierzchni: Malowanie wewnętrzne

Zabacz również:

Popularne produkty w kategorii: Gamepady